Wigilia z Środowiskowym Domem Samopomocy w Strzyżowie.

W tym roku po raz pierwszy nasi Seniorzy oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzyżowie wspólnie uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym, które odbyło się 19 grudnia w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzyżowie. Spotkanie to stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła temu spotkaniu.
W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły jasełka w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzyżowie oraz wiersze recytowane przez naszych Seniorów.
W uroczystości wziął udział ks.dziekan Jan Wolak oraz przedstawiciele władz lokalnych na czele z Burmistrzem Strzyżowa Panem Waldemar Góra, Sekretarzem Gminy Panem Mieczysławem Marczakiem oraz Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzyżowie Pani Alicja Kielar. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania. Przy wigilijny stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.
Serdecznie dziękujemy kierownikowi Środowiskowego Domu Samopomocy
w Strzyżowie Pani Dorocie Barlik i pracownikom ośrodka za stworzenie wyjątkowej atmosfery, chęci współpracy oraz za trud przygotowania tej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.