Targi Produktów Lokalnych w Strzyżowie!

Pragniemy zachęcić wszystkich w Niedzielę Palmową na Targi Produktów Lokalnych w Strzyżowie organizowane przez Gminę Strzyżów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Targami Produktów Lokalnych, zorganizowanymi po raz pierwszy w 2015 r. w ramach projektu „Saluti dall’Italia e dalla Polonia – wymiana doświadczeń w zakresie promocji produktu lokalnego”, władze Gminy Strzyżów podjęły decyzję o wpisaniu wydarzenia do kalendarza imprez cyklicznych.

Targi są okazją do zaprezentowania unikatowych wyrobów szerokiemu gronu odbiorców. Z kolei mieszkańcy otrzymują możliwość poznania dziedzictwa kulturalnego obszaru, na którym mieszkają.

Przedsięwzięcie ma również na celu wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie budowania marki oraz promocji produktów lokalnych. Stwarza możliwość nawiązania współpracy między producentami lokalnych wyrobów z Polski i zagranicy. Podobnie jak w ubiegłym roku, do udziału w Targach zostali także zaproszeni producenci lokalni jednego z miast partnerskich Gminy Strzyżów. W tegorocznej edycji będziemy mieli okazję gościć delegację ze Svidnika na Słowacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.