Podsumowanie roku 2023

Ubiegły rok w naszym Domu przyniósł wiele wspaniałych chwil.

 

 

Nasi podopieczni brali udział w wielu aktywnościach, zwiedzili również wiele miejsc. Był czas na śpiewy, tańce, wyjazd do kina, ale też wszelakie prace – od tych w ogrodzie, po rękodzieło, z którym można było nas zobaczyć na różnego rodzaju lokalnych kiermaszach.

Nasi seniorzy brali udział w wielu warsztatach i szkoleniach, podczas których podejmowali przeróżnych gości. Świętowaliśmy wspólnie wszystkie najważniejsze wydarzenia w roku, a także urodziny i imieniny naszych seniorów.

Nie zabrakło też wątków kulinarnych, gdzie seniorzy przygotowywali przepyszne potrawy i słodkości, które potem wspólnie degustowaliśmy.

Udało się zrealizować ważną inwestycję, a mianowicie termomodernizację naszego budynku w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Strzyżów”.

Inwestycja finansowana była z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych przy udziale środków Gminy Strzyżów – koszt całego zadania to blisko 2,4 mln zł, a udział środków Gminy to niespełna 440 tys. zł.

Mamy nadzieję, że ten rok również przyniesie wiele dobrego dla naszego Domu i wszystkich podopiecznych, a na ich twarzach będzie widać wyłącznie uśmiech. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.